HABER /  CHP

Muharrem İnce yenilgiyi kabul etti

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran seçimlerinde Erdoğan'ın galibiyetini kabul etti. FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın seçimlerle ilgili sorularını cevaplayan İnce, seçimlerinin galibinin Erdoğan olduğunu söyledi.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, FOX TV'den İsmail Küçükkaya'nın sorularını cevapladı. İnce, Erdoğan'ın seçimleri kazandığını söyledi. Bu arada İnce, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak CHP Genel Merkezi'nde bugün basın toplantısı düzenleyecek.

İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce ile olan Whatsapp yazışmasını twitter adresinden paylaştı. İnce, Küçükkaya'nın seçimlerle ilgili sorusuna "Yarış adil değildi, kampanya şartları eşit değildi, ama Erdoğan kazandı" cevabını verdi.

İşte o mesajlar;

İNCE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

İsmail Küçükkaya'nın bu tweetlerinin ardından bir açıklama da Muharrem İnce'den geldi. İnce, twitter hesabından yaptığı açıklamada, YSK'nın seçim sonuçları açıklamasının ardından CHP Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenleyeceğini söyledi.

İNCE'YE SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

Bu arada İnce'nin, kameraların karşısına geçerek açıklama yapmak yerine, FOX TV'den İsmail Küçükkaya'ya Whatsapp üzerinden açıklama yapmasına bazı vatandaşlar Twitter üzerinden tepki gösterdi.

Muharrem İnce TRT ekibini basın toplantısından böyle attı

Muharrem İnce'den adam gibi yanıt! Erdoğan'ın attığı fark için söyledi..

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti Bitlis Milletvekilleri 2018 - 27. dönem AKP isim listesi
HDP Bingöl Milletvekilleri listesi 2018 Bingöl Sonucu
CHP'de yüzler düştü Tezcan oran açıklamadı
AK Parti Bingöl Milletvekilleri 2018 - 27. dönem AKP isim listesi
Adil Gür anket sonuçları tuttu mu? İşte seçimin olay anketleri
İlave tediye tarihleri 2020 ödeme günleri takvimi
Yorumlar 89 yorum