Muhabirin sorusuna Ajda Pekkan'dan bomba yanıt: Kapı önünde açamam ki

Ajda Pekkan 2 hafta önce önce gittiği Bodrum'daki yazlığından önceki gün döndü. Geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Pekkan muhabirlerin sorularını yanıtladı. Pekkan bir muhabirin sorduğu soruya verdiği "kapı önünde açamam ki" yanıtıyla herkesi kahkahaya boğdu

Muhabirin sorusuna Ajda Pekkan'dan bomba yanıt: Kapı önünde açamam ki - Sayfa 1

Sanat camiasının yaşlanmayan güzeli Ajda Pekkan önceki gün Bebek'te görüntülendi. 2 hafta önce dinlenip enerji depolamak, yaza bomba gibi girmek için bodrum’daki yazlığına giden Pekkan tatil dönüşü soluğu kuaföründe aldı. Tam 4 saat bakım yaptıran Pekkan kuaför çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Muhabirlerin Ajda Pekkan’a bir süre önce söylediği “Bir insan ya stardır ya değildir. Süperi falan olmaz” sözlerini hatırlatması üzerine pekkan ve muhabirler arasında yaşanan diyalog herkesi kahkaya boğdu.

17
Muhabirin sorusuna Ajda Pekkan'dan bomba yanıt: Kapı önünde açamam ki - Sayfa 2

NEŞELİ VE ENERJİK: Gülerek “Eee ne var bunda” karşılığını veren Ajda Pekkan bir muhabirin “Biraz açar mısınız lütfen?” sözleri üzerine kahkayı bastı! “Kapı önünde de açamam ki, nasıl olacak bu iş?” dedi. Ardından “Ay açayım, o zaman” diyerek, omzuna attığı şalı indirdi. Ajda Pekkan neşesi ve enerjisi ile dikkat çekti.

27
Muhabirin sorusuna Ajda Pekkan'dan bomba yanıt: Kapı önünde açamam ki - Sayfa 3

Ajda Pekkan modern şalvarı ile modayı yakından takip ettiğini gösterdi.

37
Muhabirin sorusuna Ajda Pekkan'dan bomba yanıt: Kapı önünde açamam ki - Sayfa 4
47