BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
MEDYA

Müge Anlı'dan canlı yayında meydan okudu: Gel sen gör bakalım

Müge Anlı, İstanbul Silivri'de 'Ben Mehdiyim, Güçlerim var. Hazineleri görüyorum" diyerek 3 yıl boyunca kazı çalışması yaptıran Nur Mehmet Pehlivan'a canlı yayında meydan okudu.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esrarengiz bir olayın sırrı çözülüyor. İstanbul Silivri'de define bulmak için kazıkları 120 metrelik tünelde kaybolan iki defineci Enes Uçkan ve Cemal Gülgör'den 17 gündür haber alınamıyor. Dün Müge Anlı'nın canlı yayına insanlara kazı çalışmasını, "Ben Mehdiyim, Güçlerim var. Hazineleri görüyorum" diyerek dini istismar ile kandıran Nur Mehmet Pehlivan, salı günkü programda Müge Anlı'yı benim cinlerim var diye tehdit etmişti. Dün canlı yayına bağlanan Nur Mehmet Pehlivan'a Müge Anlı hesap sordu. Nur Ahmet Pehlivan'ın yaptığı açıklamalar ise Müge Anlı dahil herkesi çileden çıkarttı.

Kendisini Mehdi olarak tanıtan Nur Mehmet Pehlivan isimli şahıs, kaybolan Enes Uçkan ve Cemal Gülgör ile ilgili kan donduran açıklamalarda bulundu. Pehlivan, "Definenin olduğu kapıyı açmak için patlattıktan sonra Enes ve Cemal içeri girdi. Daha sonra ben de geldiğimde Enes ve Cemal'i yerde baygın yatarken gördüm. Yüzlerine su döktüm. Daha sonra soğan ve sarımsak sürdüm. Yanlarına da gaz maskesi bırakıp çıktım. Ertesi gün tünele girdiğimde ikisi de yoktu. 300 sikkelerimi çaldılar. Onları bulun" diyerek hem acılı aileyi hem de izleyenleri çileden çıkardı.

Bunları söylemek ile de yetinmeyen defineci Nuh Mehmet Pehlivan Müge Anlı'ya "Müge hanım sizle beraber televizyona çıkanlar benim suçsuz olduğumu öğrendiğiniz zaman özür dileyeceksiniz. Ben suçsuzum artı mağdurum. Şuan herkes bir şey çıkıp atabilir ama özür dileyeceksiniz çünkü ben suçsuzum." diyerek herkesi şoke etti.

Geçen gün canlı yayında Müge Anlı'ya haber göndererek tehdit eden defineci Nuh Mehmet "Cinlerim ile konuştum Müge Anlı yayın yapamayacak" demişti.

Dün ise canlı yayında Müge Anlı kendisini tehdit eden Ahmet Pehlivan'a "Mehmet bey ben sizi buraya bekliyorum siz gelin inşallah onlar dışarıda olsunlar. İnşallah kayıplarımız bulunsun. Eğer onlar dışarıdalar ise ben onları da bulurum hiç merak etmeyin. Bakın benim marifetim izleyicimin sevgisinden ve ilgisinden geliyor. Sizin gibi insanları kandırmak için oradan buradan telefonunuzu kapatın yok yayın yapamazlar... Siz beni tehdit ediyorsunuz aklınızla. Bakın ben her şeye varım. Küfür eder küfür sahibinindir derim. Ama hayatta kabul etmeyeceğim şeylerin başında tehdit gelir. Siz beni aklınız sıra tehdit ettiniz o üç harflilerinizle. Gel sen buraya gör bakalım üç harfli mi dört harfli mi? Gel sen buraya gel. Valla herkesin adının bir harfi var gel sen buraya" açıklamalarını yaparak meydan okudu.

Sitene Ekle