BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
MEDYA

Müge Anlı'da Tansu'nun DNA sonucu açıklandı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Tansu adlı genç kız, annesinin erkek olduğunu öğrenmişti. Bu gün yayınlanan görüntülerde ise Tansu gerçek annesine kavuşabilcek mi?

Müge Anlı 27 Mart 2018 son bölümde heyecan dorukta. 1994 yılında Tekirdağ’da hastaneden çalınan bebek Tansu mu? Sahte hemşire Handan, o bebeği hastaneden çaldı mı? Bütün bu soruların yanıtı bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde verildi. Tansu ve Aysel Hanım’a yapılan DNA testinin sonucu belli oldu. Peki, yıllardır annesinin erkek olduğundan habersiz olan Tansu, Aysel Hanım’ın kızı mı? İşte Müge Anlı'da DNA testi sonucu..

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle