BIST 1.193
DOLAR 7,93
EURO 9,30
ALTIN 484,61
HABER /  GÜNCEL

MPİ 2 Nisan On Numara sonuçları

Milli Piyango idaresi tarafından her haftanın ilk iş günü düzenlenen On Numara çekilişi bu akşam noter huzurunda Ankara'da yapıldı. Şans oyunu tutkunlarının da vazgeçilmezlerinden olan On Numara'nın kazanan numaraları belli oldu.

Abone ol

On Numara çekilişinin 2 Nisan tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nde yapılan çekiliş sonucu bu haftanın şanslı numaraları ve kazanan talihlileri belirlendi. Büyük bir heyecanla takip edilen On Numara çekilişinin tamamlanmasının ardından, vatandaşlar çekiliş sonucu belirlenen numaraların hangileri olduğunu sorguluyor.

İşte 2 Nisan On Numara çekilişinin sonuçları...

2 NİSAN ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUCU

MPİ tarafından düzenlenen On Numara'da bugün 817. hafta heyecanı yaşandı. On Numara'da geçtiğimiz hafta 10 bilen 4 talihli vatandaş büyük ikramiyeyi aralarında paylaşmıştı. Bu hafta ise merakla beklenen çekiliş gerçekleşti ve kazanan numaralar belli oldu. Vatandaşlar ise çekiliş sonrası büyük hayallerle oynadıkları On Numara sonuçlarını kontrol etmeye başladı. İşte bu haftanın kazanan numaraları...

Saat 21.15'te başlayan On Numara 817. hafta çekilişinde, kazanan numaralar şunlar oldu; 46 - 21 - 44 - 7 - 38 - 37 - 34 - 48 - 5 - 1 - 66 - 35 - 9 - 25 - 57 - 8 - 67 - 30 - 6 - 75 - 2 - 22

ON NUMARA NEDİR?

On Numara, Milli Piyango İdaresi tarafından 6 Ağustos 2002 tarihinde oynatılmaya başlanan bir şans oyunudur. On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır. 22 adet numaradan 10 tanesini doğru bilenler büyük ikramiyeye hak kazanmaktadır. Büyük ikramiye isabet eden numaraları tahmin edebilen olmadığı durumunda, büyük ikramiye bir sonraki haftaya devretmektedir.

On Numara çekilişlerine 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar. Katılmış olsalar bile ikramiye alamaz. On Numara çekilişinde elde edilen gelir, çeşitli faaliyetlerde kullanılmak üzere aktarılır. Gelirin aktarıldığı yerler; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye’nin tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ve Savunma Sanayii Destekleme Fonu’dur.

ÖNCEKİ HABERLER
Rusya, S-400'leri teslim etmek için harekete geçti
Altı Türk kadına idam cezası
Ülke tarihinin en büyük petrol sahası keşfedildi
'İsrailli olmaktan utanıyorum' dedi yayını kesildi
Pasaport ehliyet ve yeni kimlik nereden alınıyor randevu adresi değişti
Moskova-Kars anlaşması maddeleri neler Nahçıvan detayı
Yorumlar