HABER /  GÜNCEL

Mitinge atıyla geldi, polis engeline takıldı!

YOZGAT’ta düzenlenecek olan Cumhurbaşkanı mitingine atla gelen Ali Şahan isimli bir vatandaş polis engeline takıldı. Polis kontrolünden geçen Ali Şahan, atıyla birlikte mitingi izleyemeden Şefaatli’ye geri döndü.

Yozgat’ın Şefaatli ilçesinden 43 kilometre yol kat ederek Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine katılmak isteyen Ali Şahan isimli vatandaş, polis kontrol noktasında polis engeline takıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halka seslenişini atıyla birlikte izlemek isteyen Ali Şahan’a emniyet ekipleri engel oldu. Polis kontrolünden geçen Ali Şahan, atıyla birlikte mitingi izleyemeden Şefaatli’ye geri döndü. Atını Türk bayrağı ve AK Parti bayrağıyla süsleyen ve miting alanına girmek isteyen Ali Şahan’a büyük ilgi gösteren vatandaşlar ise hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler. 

"Reisi Cumhurun hastasıyım. Atla Ankara’ya bile gelirim”

Yozgat’ın Şefaatli ilçesinden Reisi Cumhuru görmek için geldim. Ama polis arkadaşlar içeri giremezsin dediler. Şefaatli’den buraya kadar atla geldim. Reisi Cumhurun hastasıyım. Atla Ankara’ya bile gelirim” dedi. 

ÖNCEKİ HABERLER
Pamela Anderson'dan Putin'e mektup!
FETÖ soruşturmasında 198 kişi itirafçı oldu!
2019 dini günler kandil tarihleri Diyanet ilk kandil ne zaman?
Meclis Başkanı Şentop'un ilk ziyaretçisi Binali Yıldırım oldu
Tamer Tuna yeniden Göztepe'de
Seda Sayan alkolü fazla kaçırdı ehliyetini kaptırdıktan sonra açıklaması 'pes' dedirtti
Yorumlar 1 yorum