BIST 1.325
DOLAR 7,85
EURO 9,52
ALTIN 463,36
MEDYA

MHP Genel başkan Yardımcısı Oktay Öztürk 'BBP'yi FETÖ kurdu' dedi.

BBP'nin kurucu milletvekili Ökkeş Şendiller 'Bu alçak iftiraları ispatlamayan haysiyetsiz ve şerefsizdir' karşılığı verdi. BBP dava açıyor.

MHP ile Büyük Birlik Partisi çok fena birbirine girdi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Kanal 7'de katıldığı bir programda Muhsin Yazıcıoğlu'nu FETÖ'cülükle suçlayarak "BBP'yi FETÖ kurdu" dedi. BBP'den MHP'ye çok sert cevap geldi. BBP'nin kurucularından eski BBP milletvekili Ökkeş Şendiller, "Bu alçak iftiraları ispatlamayan haysiyetsiz ve şerefsizdir" derken, BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, "Hukuk önünde de bunun hesabını mutlaka verecektir” dedi.

-------------------------------------------------------------------------------

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar