MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. bölüm fragmanı

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır ve Mürsel'in savaşı var. İşte EDHO yeni bölüm fragmanı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 7 Kasım 2017 Salı akşamı ATV'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. son bölümde: Hızır Çakırbeyli'nin düşmanları hem içeriden hem dışarıdan saldırıya geçmişlerdir. Bir yanda aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel…

Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır'ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Bunun için O'na oyun kuranların zaaflarının peşine düşecektir.

Kendini bir yalana kaptırıp tüm ailenin yüzünü yere eğen Hızır Ali'nin zaafı Ceylan'ın resmen devletten uzaklaştırılmasına yol açmıştır. Ailenin başına gelebilecek olası felaketlerin önlenmesi için herkes elini taşın altına koymaya hazırdır.

Şahsi meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan'a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir.

Sitene Ekle
Yorumlar