DÜNYA

Metrodakiler şaşkına döndü! Bu adam ne yapıyor böyle?

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde metroya büyük çaba sarf ederek kanepe ile binen adam, bu yetmezmiş gibi bir de ona oturarak yolculuk etti.

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde bulunan bir metro hattında kayıtlara geçen olay garip görüntülere sahne oldu. Metroya büyük çaba sarf ederek kanepe ile binen adam, bu yetmezmiş gibi bir de ona oturarak yolculuk etti. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar