BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
GÜNCEL

Yürüyen merdivene tırmanmak istedi, hüsrana uğradı!

Yürüyen merdivene tutunarak oyun oynayan kızlardan biri kendini oyuna kaptırınca yere düştü. Genç kız yaşanan olayda bileğini kırarken o anlar kameraya böyle yansıdı.

Yürüyen merdivene tutunarak oyun oynayan kızlardan biri kendini oyuna kaptırınca yere düştü. Yürüyen merdivenin başına toplanan gençler oyun oynarken sırayla merdivene yandan tırmanmaya başladılar. Ancak içlerinden birisi mesafe kısayken kendini yere bırakamadı ve olanlar oldu. Bir anda yükseğe doğru çıkan kız, kendini yere bırakmak zorunda kaldı. Yaşanan olayda ayak bileğini kırılan kız hastaneye kaldırıldı. İşte o anlara ait görüntü.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar