Merve Sevi eşinden boşandı tepkisi sosyal medyada olay oldu

Merve Sevi eşinden boşandı tepkisi sosyal medyada olay oldu

Yalancı Yarım adlı dizi ile hafızalara kazınan 31 yaşındaki Merve Sevi, spor salonunda tanıştığı ve 1,5 yıl evli kaldığı Çalkan Algün ile boşandığını duyurdu.

Merve Sevi eşinden boşandı tepkisi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 1

Güzel oyuncu Merve Sevi, geçtiğimiz yıl büyük bir heyecanla, Çalkan Algün ile hayatını birleştirmişti. Yaklaşık bir hafta önce sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkartan çift, boşanma iddialarını yalanlamıştı. Bu iddiaların yalanlanmasının üzerinden çok geçmeden çift dün tek celsede boşandı.

Merve Sevi eşinden boşandı tepkisi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 2

Evliliklerinin ilk aylarında şiddet haberleriyle gündeme gelen çiftten Merve Sevi, eşi hakkında başımda şişe kırdı diyerek şok eden açıklamalar yapmıştı. Oyuncunun dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile boşandıklarını duyurması, sevenleri tarafından mutlulukla karşılandı.

Merve Sevi eşinden boşandı tepkisi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 3

31 yaşındaki Sevi, önce avukatının yaptığı açıklamayı paylaşarak boşandıklarını duyurdu. Ardından sevenlerinden bir çok destek mesajı aldığını söyleyen Sevi, bir açıklama daha yaparak nasıl hissettiğini söyledi.

Merve Sevi eşinden boşandı tepkisi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 4

KÖTÜ BİR HASTALIĞA YAKALANMIŞIM... Güzel oyuncu kendisini merak eden sevenlerine açıklama yaparak, "Sanki kötü bir hastalığa yakalanmışım da geçmiş gibi, doktor tekrardan yaşayacağımı müjdelemiş gibiyim" dedi.