BIST 9.722
DOLAR 32,56
EURO 34,84
ALTIN 2.428,17
MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil'in Aylin Coşkun'u taciz ettiği görüntüler yeniden gündemde

Geçtiğimiz yıllarda Mehmet Ali Erbil'in konuk olarak ağırladığı şarkıcı Aylin Coşkun'a yaptıkları sosyal medyada yeniden gündeme geldi.

Mehmet Ali Erbil... Türk televizyon tarihinin en aykırı sunucularından biri olarak tarihe geçti. Sunduğu programlarda konuklarına zor anlar yaşatan ünlü şovmenin Aylin Coşkun'a yaptıkları yıllar sonra yeniden gündeme geldi. Görüntüleri izleyenler "RTÜK nasıl müdahale etmemiş?", "Ne zor dönemlerden geçmişiz" demeden edemiyor.

Öte yandan Aylin Coşkun, Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına kendisine sevgi cümleleri kuran bir yorum yazdı. Ünlü şarkıcının, sahte hesaptan yapacağı bu yorumu yanlışlıkla kendi hesabından yapınca, sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle