BIST 9.786
DOLAR 32,59
EURO 34,71
ALTIN 2.474,53
MAGAZİN

Demet Akalın ve Okan Kurt’tan uzaylı dansı!

Son zamanlarda Instagram ve diğer tüm sosyal ağları sallayan uzaylı dansı büyük ilgi görüyor. 'Uzaylı dansı' modasına Demet Akalın ve Okan Kurt da uydu.

'Uzaylı dansı' tüm dünyada yeni akım haline geldi. Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da bu modaya uydu. Sosyal medyayı kasıp kavuran 'Uzaylı dansı' modasına Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da uydu. Ünlü sanatçı eşiyle birlikte dans ettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.Ancak Demet Akalın ve eşi bu dansa biraz farklılık getirerek dansın sonunu halaya bağladı. İşte o görüntüler...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle