MEDYA

Masterchef'te kim elendi, finale kimler kaldı?

Masterchef’ten elenen isim 4 Aralık 2018 tarihli bölümde belli oldu. Masterchef Türkiye'de oyunlar artık bireysele döndü ve yarışmacılar rozet alabilmek için mücadele etti. Peki, Masterchef’te dün akşam kim elendi ve finale kimler kaldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de final haftasına yaklaşılırken yarışmanın heyecanı da artmaya devam ediyor. Heyecan dolu yemek yarışması MasterChef'te finale kalan son 5 isim belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim ve finalistler.

İzleyicinin büyük bir beğeniyle takip ettiği yarışma programı MasterChef'te bu akşam yarışmacılar artık bireysel olarak yarışmaya başladılar. Hazer şef yarışmacılara 4 tane yeni rozet çıkardı ve bu rozeti kazanmak için yapacakları tek şey yapacakları yemeğin beğenilmesiydi. Yapılan yarışmalar sonucu 4 rozet sahibini buldu.

Ton balıklı tartar pişiren yarışmacılardan en beğenilen iki isim ön plana çıktı. Kerem ve Uğur'un yaptığı tartarlar beğenildi ve iki isim arasında en beğenilen tabak rozet kazanarak finalist oldu. Şefler tarafından beğenilen ve ikinci finalist olmaya hak kazanan isim Kerem oldu.

Kerem'in ardından oynanan yeni yarışmada ise Eslem, Burcu ve Uğur, Hazer Şef eşliğinde yemek yaptılar. Birbirinden ünlü isimlere yemek pişiren yarışmacılardan en beğenilen isim Uğur oldu ve böylelikle 3. finalist olmaya hak kazanan isim Uğur oldu.

Masterchef'te Kim Elendi? Dördüncü rozet için tatlı yarışmasında yarışan Burcu, Meltem ve Eslem arasından jüriden tam not alan isim Meltem oldu ve adını 4. finalist olarak yazdırdı. Ardından son ikiye kalan yarışmacılardan Burcu son rozeti kazanarak adını finale yazdırdı. Yarışmadan elenen isim ise tabağı daha az beğenilen Eslem oldu. Böylece MasterChef finalistleri Hakan, Kerem, Uğur, Meltem ve Burcu oldu.

Masterchef'te Büyük Ödül 100 Bin TL MasterChef'te yarışmayı kazanan ismin kazanacağı büyük ödül belli oldu. Şefler, yarışmacıların motive olması amacıyla kazanacakları büyük ödülün 100 bin TL olacağını belirtti. Öte yandan yarışmayı kazanan ismin kazanacağı kupada sergilendi.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar