BIST 1.325
DOLAR 7,82
EURO 9,44
ALTIN 456,62

Masterchef kim elendi ifşa oldu giden isim TV8'i karıştırdı!

Masterchef'te bu akşam yani 25 Ekim Pazar akşamı elenecek isim yine günler öncesinden ifşa olmuştu. Bu akşam Masterchef'te veda eden isim Berker Başmanav olacak iddiası doğru çıktı.

TV8'in 4 sezondur devam eden lezzet yarışmasında haftalar ilerledikçe yarışmacılar arasındaki rekabet de giderek kızışıyor. Bu akşam yani 25 Ekim Pazar gecesi Masterchef'e bir yarışmacı daha veda etti.

Bu haftanın en çok kaybeden takımı Emir'in kaptanlığında olan kırmızı takım oldu. Ard arda mağlubiyet alan kırmızı takımdan bu hafta Sefa, Emir, Tanya, Berker eleme adayı olarak yazılan isimler olurken mavi takımda siyah önlüğü giyen isim Uğur ve Esra oldu. 

Herkes bu akşam kim gidecek diye merakla beklerken Masterchef'in elenen ismi yine günler öncesinden ifşa olmuştu. Sosyal medya hesaplarından Masterchef hakkında gizli paylaşımları yapan birçok kullanıcı bu hafta  yarışmaya veda eden ismin Berker Başmanav olacağını iddia etmişti. 
Masterchef'tek kim elendi? 25 Ekim elemesi sonucu tıkla

Her hafta sosyal medyada günler önce yayılan eleme ifşalarını bir bir tutması ise TV8'i karıştırdı. Geçmiş haftalarda sırasıyla Duygu, Walison ve Didem'im eleneceğinin yayılması bilgileri kim sızdırıyor sorusunu akıllara getirdi.