Limon ve karbonatla inanılmaz gebelik testi yapımı

Limon ve karbonatla inanılmaz gebelik testi yapımı

Gebelik konusunda sıklıkla doktoruna başvuranlar ve evinde test çubuklarını biriktirenler, sadece limon ve karbonatla hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Limon ve karbonatla inanılmaz gebelik testi yapımı - Sayfa 1

Hamilelik için heyecanlı bekleyiş yaşayan insanların, evinde kendilerinin pratik bir şekilde hazırlayabileceği iki yöntemle gebe olup olmadıklarını öğrenmeleri çok kolay hale geliyor. Denenmiş ve olumlu sonuç veren bu pratik yöntemler için sadece limon ve karbonat yeterli.

Limon ve karbonatla inanılmaz gebelik testi yapımı - Sayfa 2

Bir kadın gebe olduğundan şüphe ediyor ve vücudundaki bir takım değişikliklerde bu izlenimi doğruluyorsa gebelik testi bu durumda şarttır. Anca bu teste imkanı olmayanlar için evde pratik yöntemlerle hazırlanabilecek karışımlar mevcuttur. İşte o yöntemler...

Limon ve karbonatla inanılmaz gebelik testi yapımı - Sayfa 3

LİMON... Şeffaf ve plastik bir bardağın içine idrar yapıp, küçücük bir limonu ikiye ayırın. Bir kısmını yaptığınız idrarın üzerine sıkın. Tortular ya da minik granüller idrarın dibine çöküyorsa hamilesiniz demektir.

Limon ve karbonatla inanılmaz gebelik testi yapımı - Sayfa 4

KARBONAT... Plastik ve şeffaf bardağın içine idrarı yapın. 1 çay kaşığı miktarında karbonatı idrara dökün. Karbonat idrarın üzerinde köpük köpük oluyorsa hamilesiniz demektir.