HABER /  YEREL

Levent'te hareketli dakikalar! Kafasına silah dayadı

Demirören Haber Ajansı

İstanbul Levent'te psikolojik sorunları olduğu öğrenilen E.G. isimli vatandaş, yol ortasında havaya iki el ateş ettikten sonra intihar girişiminde bulundu. Bir süre sonra ikna edilen E.G., gözaltına alındı.

Beşiktaş'da Büyükdere Caddesi Levent Işıklar mevkiinde saat 15.00 sıralarında meydana gelen olayda, araçların arasına dalarak caddeye çıkan E.G. adlı vatandaş, belinden çıkardığı tabancayla havaya iki el ateş etti. Açılan ateşin ardından paniğe kapılan vatandaşlar, metro istasyonu ve bina girişlerine sığındı. E.G. tabancayı şakağına dayayarak intihar edeceğini söyledi.

Çocuk ve Kadınlar Tahliye Ettirildi

İhbar üzerine olay yerine gelen polis, çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Maslak yönüne doğru Büyükdere Caddesi'ne çıkan cadde ve sokaklar araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Polis, olay yerinin yakınında bulunan araçlardaki çocuk ve kadınları da tahliye ettirdi.  

30 Dakika Sonra İkna Edildi 

Cadde ortasında, şakağına tabanca dayalı şekilde tur atarak, intihar etmek istediğini söyleyen E.G., polisler tarafından ikna edilmek istendi. Yaklaşık 30 dakika süren çabaların ardından ikna edilen E.G., tabancasını polise teslim ettikten sonra gözaltına alındı. E.G.'nin psikolojik sorunları olduğu belirtildi. İkna çalışmaları sırasında, her ihtimale karşı özel harekat polisi de hazır bulunduruldu.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Çorum canlı oy sayımı sonuçları 2019 Çorum ilçeleri yerel seçim sonucu
Ordu canlı oy sayımı 2019 yerel seçim sonuçları Ordu ilçeleri
Zeytinburnu seçim sonuçları 2019 - İstanbul Zeytinburnu yerel seçim sonucu
Tokat canlı seçim sonuçları 2019 Tokat ilçeleri yerel seçim sonucu
İstanbul Üsküdar seçim sonuçları 2019 - Üsküdar yerel seçim sonucu
2020 pasaport fiyatları zamlandı 10 yıllık harç bedeli ne oldu?
Yorumlar