BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Lera Marchuk kimdir Murat Ceylan'ın sevgilisi öpüşme pozuna bakın!

Lera Marchuk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve Murat Ceylan'ın sevgilisi Lera Marchuk ne iş yapıyor soruları son günlerde Survivor izleyicilerinin gündeminde.

Lera Marchuk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve Murat Ceylan'ın sevgilisi Lera Marchuk ne iş yapıyor soruları son günlerde Survivor izleyicilerinin gündeminde. Survivor ödül oyununda sevgilisi ile buluşan Murat Ceylan'ın instagram'a koyduğu öpüşme pozu sonrası model Lera Marchuk hakkındaki araştırmalar özellikle Türkler tarafından arttı. Peki düzgün fiziği, güzelliği ve sempatik hareketleri ile dikkat çeken Lera Marchuk kimdir?

Kendi ülkesinde tanınan bir model olan Lera Marchuk yaşamını Ukrayna'nın başkenti Kiev'de sürdürüyor. Uzun yıllardır modellik yapan Lera Marchuk, sempatik halleri ile ülkesinde de parmakla gösterilen modeller arasına girmiş.

Survivor Murat Ceylan ile birlikteliği ise 2016 yılında başlamış. Yaklaşık 2.5 yıldır dillere destan bir aşk yaşayan çiftin mutluluk pozları İnstagram'da binlerce kişi tarafından beğeni ve yorum yağmurunua tutuluyor. Adını Survivor ile duyuran Murat Ceylan'ın yaptığı tüm işlerde ise yanında hep 'bebeğim' dediği sevgilisi Lera Marchuk var.

Her geçen gün takipçi sayısını arttıran Lera Marchuk instagram nhesabından paylaştığı özel pozlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Genellikle moda paylaşımlarında bulunan Lera Marchuk, Murat Ceylan ile çekilmiş fotoğraflarını da sık sık instagram üzerinden yayımlıyor.