BIST 1.443
DOLAR 8,56
EURO 10,39
ALTIN 511,60
HABER /  SEÇİM  /  YEREL SEÇİMLER 2019

Kurtulmuş açıkladı İstanbul ve Ankara adaylarımız belli

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti'nin Mar 2x19'daki yerel seçimler için İstanbul ve Ankara adaylarının belli olduğunu açıkladı...

Abone ol

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Mart 2019'daki yerel seçimler için AK Parti'nin büyükşehir belediye başkan adaylarının çoğunu belirlediklerini açıkladı. Kurtulmuş, "İstanbul ve Ankara dahil birçok büyükşehir belediye adayımızı belirledik" dedi.

BUNLAR TESADÜFİ OLAMAZ... Numan Kurtulmuş, CHP'li Öztürk Yılmaz'ın ezan yorumu sonrası partiden ihracı, Danıştay'ın andımız kararı ve Atatürk büstüne yapılan çekiçli saldırının 28 Şubat'ı hatırlattığını söyledi, bu olayların tesadüfi olmadığını vurguladı. 

CEMAL KAŞIKÇI CİNAYETİ... Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili, şunları söyledi: "Türkiye son derece başarılı bir süreç yürüttü. Diplomasi, medya ayağı ve hukuk süreci ile yargılama. Kısa süre içerisinde Suudi yetkililerin en üst düzeyden 'evet bu cinayeti bizim adamlarımız işledi' demesini sağladı. Türkiye bunu bir siyasi mesele olarak görmedi. Uluslararası alanda da üstünün örtülmeyeceği şeklinde çalıştık."

EMRİ VERENİ ABD'NİN BİLMEMESİ MÜMKÜN DEĞİL... "Emri kim verdi?' sorusunun hala cevap bulamadığına işaret eden Kurtulmuş, şu ifadeleri kullandı: "Faili de belli, ABD'nin bu olayı görmezden gelme gibi bir olayı var. 'Ya ne oluyor, göz göre göre bir adam asit kazanlarında yok edildi' diye sıkıştırıyorlar. CIA, bırakın emrin kimin tarafından verildiğini, Suudi Arabistan Başkonsolosluğunda dolaşan kedinin tüylerinin rengini bile bilen bir örgüt. Bu emri kimin verdiğini ABD'nin bilmemesi mümkün değil."

ANTALYA ADAYI MENDERES TÜREL... AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının mevcut başkan Menderes Türel olduğunu açıklamıştı.

AK Parti Antalya adayını resmen açıkladı işte o isim

ÖNCEKİ HABERLER
PTTBank İnternet Bankacılığında güvenlik açısından nelere dikkat edilmelidir?
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
TEM'de 'makas' terörü can aldı! İşte kaza anı
Black Friday indirimi hangi markalar kaç gün sürecek-2018
Japon devi Honda onlarca aracını geri çağırdı
AK Parti Antalya adayını resmen açıkladı işte o isim
Konut rakamları açıklandı Yabancılara satış arttı
AÖF sınav giriş belgesi alma TC ile sorgulama
EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’dan akaryakıt açıklaması
Inter Ozan Kabak'ı istiyor
Yorumlar 15 yorum