Kurtlar Vadisi'nin ağır abisi Abidin Yerebakan'a bakın yok böyle değişim

Kurtar Vadisi dizisiyle tanıdığımız Abidin Yerebakan instagram fotoğraflarında paylaştığı bir görüntüyle ne kadar kilo verdiğini gözler önüne serdi. Peki Abidin Yerebakan kaç kilo verdi nasıl kilo kaybetti? Tüm bilgiler internethaber'de.

Kurtlar Vadisi'nin ağır abisi Abidin Yerebakan'a bakın yok böyle değişim - Sayfa 1

Uzun süredir kilo vermek isteyen fakat bir türlü harekete geçemeyen Abidin Yerebakan sonunda hedeflediği kiloya kavuştu. Kurtlar Vadisi dizinde oynayarak hafızalara kazınan ünlü tiyatrocu Abidin Yerebakan'ın son halini görenler tanıyamıyor. 51 yaşında olan usta oyuncu instagram hesabından yaptığı paylaşımla ne kadar değiştiğiniz gözler önüne serdi. Peki 130 kilonun üzerine çıkan Abidin Erbakan nasıl kilo verdi son hali nasıl? Abidin Yerebakan ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

111
Kurtlar Vadisi'nin ağır abisi Abidin Yerebakan'a bakın yok böyle değişim - Sayfa 2

Uzun yıllar aşırı kilolarıyla başı dertte olan ünlü oyuncu radikal bir karar alarak 'Gastrik Mide Bypass' operasyonu geçirdi.

211
Kurtlar Vadisi'nin ağır abisi Abidin Yerebakan'a bakın yok böyle değişim - Sayfa 3

8 ayda 132 kilodan 88 kiloya düşen ünlü oyuncu son halini sosyal medya hesabından paylaşarak " yorumları alayım" notunu düştü.

311
Kurtlar Vadisi'nin ağır abisi Abidin Yerebakan'a bakın yok böyle değişim - Sayfa 4

Abidin Yerebakan " Yıllarca hep fazla kilom oldu. Son 20 yıldır 120 kilonun altına hiç inemedim. Sağlığım bozulmaya başlamıştı. Aralık ayında 'Gastrik Mide Bypass' operasyonu geçirdim.

411