BIST 8.000
DOLAR 27,11
EURO 28,94
ALTIN 1.674,16
GÜNCEL

Köprü'de şüpheli paket alarmı: Çift yönlü trafiğe kapatıldı!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bulunan şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Köprü çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Köprüde bulunan kırmızı çantanın bomba imha ekiplerinin incelemesi üzerine boş olduğu ve bir araçtan düştüğü belirlendi.

İSTANBUL 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çift yönlü trafiğe kapatıldı. Polis ekipleri sürücülere "Bomba ihbarı var" bilgisini verdi. Asya -Avrupa geçişleri yaklaşık 20 dakika kapalı kaldıktan sonra kontrollü olarak trafiğe açıldı. Avrupa- Anadolu geçişi ise incelemenin ardından açıldı. Ekiplerce yapılan incelemede, çantanın boş olduğu ve bir araçtan düştüğü belirlendi. İncelemelerin ardından köprü yeniden ulaşıma açıldı.

------------------------------------------------------------------------------------------------

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde 'Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika' haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle