BIST 1.342
DOLAR 7,88
EURO 9,39
ALTIN 458,76
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Kocaköy seçim sonuçları 2019 Diyarbakır ilçeleri Kocaköy 31 Mart sonucu

KOCAKÖY seçim sonuçları büyük merak konusu, Diyarbakır yerel seçim sonuçları açısından Kocaköy ilçesi seçim sonuçları önemli.

Abone ol

Kocaköy ilçesinin 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçları Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışanda kritik önemde. Diyarbakır Büyükşehir Belediye seçimlerinde HDP'den Adnan Selçuk Mızraklı, TKP'den Ahmet Kesen, DSP'den Ali Artun, Vatan Partisi'nden Bayram Yurtçiçek ve AK Parti'den Cumali Atilla yarışıyor. 

Kocaköy ilçesinde yerel seçimlere, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı uyarınca, Adalet ve Kalkınma Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Türkiye Komünist Partisi ve Vatan Partisi katıldı. 

Kocaköy seçim sonuçları : 2019 yerel seçimlerinde Diyarbakır genelinde olduğu gibi Kocaköy ilçesi Belediye Başkanlığı için de kıyasıya bir rekabet vardı. Kocaköy seçim sonuçları Anadolu Ajansı verileri ile internethaber.com sitesinde yer alacak. Aşağıda yer alan linkten Diyarbakır Kocaköy yerel seçim sonuçlarının anlık verilerine seçim yasağının kalkması ile birlikte ulaşabilirsiniz. 

Diyarbakır ilçeleri ve Kocaköy seçim sonuçları sayfası - tıklayın

2014 Kocaköy seçim sonuçları nasıldı? : Peki geçen seçimde Diyarbakır Kocaköy Belediye Başkanlığı seçimini hangi partiden, kim kazanmıştı? 2014 yerel seçimlerinde Kocaköy Belediyesi için yaşanan seçim yarışı sonrasında sonuçlar şöyle olmuştu:

2014 yılı Diyarbakır yerel seçim sonuçları : 

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul Bahçelievler 2019 seçim sonuçları - Bahçelievler yerel seçim sonucu
Kayseri ilçeleri yerel seçim sonucu 2019 yerel seçim sonuçları Kayseri
Konya ilçeleri 2019 yerel seçim sonucu Konya seçim sonuçları
İstanbul Bağcılar seçim sonuçları 2019 - Bağcılar yerel seçim sonucu
Ankara yerel seçim sonucu 2019 Ankara ilçeleri seçim sonuçları
Marketler kaçta açılıyor hafta içi market açılış-kapanış saatleri
Yorumlar