MEDYA

Kızlarım İçin 1. bölüm 2. fragmanı

Kızlarım İçin dizisi 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızlarım İçin 1. bölümüyle 28 Kasım 2017 Salı akşamı Kanal D'de olacak. Kızlarım İçin'in bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Kızlarım İçin 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 28 Kasım 2017 Salı akşamı Kanal D'de...

Baba bir çınar gibidir; meyvesi olmasa bile gölgesi yeter... 5 kız babası olan Yaşar'ın kızlarıyla olan hikayesi herkesi duygulandıracak.

------------------------------------------------------------------------------------------------

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar