BIST 1.438
DOLAR 8,55
EURO 10,36
ALTIN 509,91
MEDYA

Kızım 5. bölüm 2. fragmanı

Kızım dizisi 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızım 5. yeni bölümüyle 19 Ekim 2018 Cuma akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Kızım 19 Ekim 2018 Cuma akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbullu Gelin 58. bölüm ön izleme
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Gülperi 6. bölüm 2. fragmanı
Arka Sokaklar 491. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 57. bölüm 2. fragmanı
Hayatta Her Şey var programında şoke eden aldatma hikayesi!
Feci kaza! Öğretmen öğrencilerin arasına daldı
Mevlüt Uysal'dan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylık açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gagavuz Türklerine müjde!
Canlı yayında şok öpücük! Muhabir neye uğradığına şaşırdı
Yorumlar