BIST 1.443
DOLAR 8,54
EURO 10,36
ALTIN 510,95
MEDYA

İstanbullu Gelin 58. bölüm ön izleme

İstanbullu Gelin dizisi 58. yeni bölümüyle 19 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 58. yeni bölüm ön izlemesi yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 19 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 6. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Aşk ve Mavi 74. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 57. bölüm 2. fragmanı
İstanbullu Gelin 58. bölüm 2. fragmanı
Feci kaza! Öğretmen öğrencilerin arasına daldı
Mevlüt Uysal'dan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylık açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gagavuz Türklerine müjde!
Canlı yayında şok öpücük! Muhabir neye uğradığına şaşırdı
CNN International: Mike Pompeo Muhammed bin Selman'ı tehdit etti
Yorumlar