BIST 1.350
DOLAR 8,16
EURO 9,81
ALTIN 468,01
MEDYA

Kızım 3. bölüm fragmanı

Kızım dizisi 3. yeni bölümüyle 5 Ekim 2018 Cuma akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Kızım 5 Ekim 2018 Cuma akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Aşk ve Mavi 72. bölüm fragmanı
Arka Sokaklar 489. bölüm fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm fragmanı
Koca Koca Yalanlar 8. bölüm 2. fragmanı
Meteorolojiden İstanbul uyarısı: Çok kuvvetli ve şiddetli!
İnterpol'ün aradığı fuhuş baroniçesi İstanbul'da yakalandı!
Numan Kurtulmuş: 'Türkiye için ya istiklal vardır ya da ölüm'
Şehit babasını dövmüştü: MHP kararını verdi!
Erkenci Kuş 13. bölüm 2. fragmanı
Bir Deli Rüzgar 3. bölüm 2. fragmanı
Yorumlar