BIST 1.365
DOLAR 8,11
EURO 9,78
ALTIN 464,46
MEDYA

Bir Umut Yeter 2. bölüm 2. fragmanı

Bir Umut Yeter dizisi 2. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Umut Yeter 2. yeni bölümüyle 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. Bir Umut Yeter'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Bir Umut Yeter 2. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Umut Yeter'in yeni bölümünde neler olacak? Bir Umut Yeter 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor olsa da, kısa sürede yanıldığını anlayacaktır.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz Köyceğiz’de tanıştığı Elif’in yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki kısa sürede Elif’in de ısrarı ile iki genç evlenmeye karar verirler. Zaman içinde Elif’in peş peşe yaptığı düşükler evliliklerini sarssa da, hiç beklemedikleri bir zamanda mucizevi şekilde yeni doğmuş bir bebeğin girmesiyle hayatları ters yüz olacaktır.

Elif, bebeği Allah tarafından gönderilmiş bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği bağrına evlat diye basmasıyla birlikte, yıllar boyu sürecek vicdan azabı da başlamıştır artık...

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm fragmanı
Koca Koca Yalanlar 8. bölüm 2. fragmanı
Meteorolojiden İstanbul uyarısı: Çok kuvvetli ve şiddetli!
İnterpol'ün aradığı fuhuş baroniçesi İstanbul'da yakalandı!
Şehit babasını dövmüştü: MHP kararını verdi!
Erkenci Kuş 13. bölüm 2. fragmanı
Bir Deli Rüzgar 3. bölüm 2. fragmanı
Yeni Gelin 55. bölüm 2. fragmanı
Kalk Gidelim 39. bölüm 2. fragmanı
Endonezya'da 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Yorumlar