BIST 3.013
DOLAR 18,10
EURO 18,20
ALTIN 1.019,56
HABER /  MEDYA

Kısmetse Olur hakkında olay ifşa! Eğer doğruysa...

İzlenme rekorları kıran evlendirme programı Kısmetse Olur hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre taliplerini arayan gelin ve damat adayları 5 bin lira maaş alıyor.

Abone ol

Sevilen ve ilgiyle takip edilen evlendirme programı Kısmetse Olur hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre ‘Kısmetse Olur’ programındaki yarışmacıların, 5 bin lira maaş aldığı iddia edildi.

SOSYAL MEDYADA HERKES ONLARI KONUŞUYOR

Akşam'dan Erçin Dağ Eysen'in haberine göre; gelin ve damat adaylarının, hayatının aşkını aradığı programda yarışmacılar yaşadıkları fırtınalı aşklar ve entrikalarla kısa sürede birçok kişiye ulaştı. Bu ilgi o kadar büyüdü ki gelin ve damat adayları adına sosyal medyada fan sayfaları açıldı.

5000 LİRA MAAŞ ALIYORLAR

Tüm bunlar yaşanırken evlilik programında yer alan yarışmacıların cast ajansından oldukları ortaya çıkmıştı. Hepsinin birer oyuncu adayı olduğu öğrenilen yarışmacıların aylık 5 bin lira aldığı ileri sürüldü.

KISMETSE OLUR İFŞALARI! ASLINDA KİMLER?

Evdeki gelin ve damat adaylarının birbiriyle tanışmadığı öne sürülüyordu. Bu da yalan çıktı. Meğer hemen hepsi birbiriyle tanışıyormuş. Dahası sözde gelin adaylarından biri de evli çıktı.

İşte Kısmetse Olur yarışmasındaki skandal gerçekler;

SERHAN ÇELİKER GERÇEKTE KİMDİR?

Maço erkek rolü kesen Serhan Çeliker'in mankenlik yaptığı ve yarışmadan yarışmaya zıpladığı belgelendi. Bu Tarz Benim programına katıldığı belgelenen Serhan Çeliker, kıyafetler için de mankenlik yapıyor. 2 klipte oynayan Serhan Çeliker en son Arto'nun klibinde boy göstermiş.

Kısmetse Olur evinde kimsenin birbiriyle tanışmadığı öne sürülüyordu. Ancak resimler ortaya çıktı ki Serhan Çeliker ve Emre tanışıyor. Üstelik ikisi de modellik yapıyor ve yakın arkadaşlar.

AYÇA BEĞEN GERÇEKTE KİMDİR?

Kısmetse Olur yarışmacılarından Ayça Beğen ise evli çıktı. Ayça Beğen 5 yıl önce evlenip boşandığını söylemişti. Gerçekte ise 31 Temmuz 2015 tarihinde evlenmiş.

ayça beğen kısmetse olur gerçekte kimdir gelinlikli resimleri evliÜstelik bir kaç ay öncesine kadar da eşiyle olan boy boy aşk resimleri bulunuyor. Yani iddia ettiği gibi bekar değil hala evli. Ayça'nın kocası Küçük Ağa dizisinde rol almış o da bir oyuncu.

EMRE UBEYLİ GERÇEKTE KİMDİR?

Sadece Ayça ve Serhan değil. Yarışmacıların tamamı bir aldatmaca ürünü. Emre Ubeyli gerçekte bir manken. Serhan Çeliker ile yakın arkadaşlar.

MELİS BUSE BETYAKAN GERÇEKTE KİMDİR?

Melis Buse Betyakan ise gerçekte cast ajansı üyelerinden biri. Melis Buse daha önce ekrana gelen yarışmalarda boy göstermiş. Bana Herşey Yakışır ve Vay Arkadaş programlarına katılmış.

ADNAN VE MELEK ÇELEBİ GERÇEKTE KİMDİR?

Adnan Kısmetse Olur yarışmasıyla birlikte Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılmış. Gelin adaylarından Melek ile de yakın arkadaş oldukları belgeli. Hem Adnan hem de Melek oyunculuk ve mankenlik yapıyorlar.

CANSEL ÇÖRDÜK GERÇEKTE KİMDİR?

Kısmetse Olur evinin bir diğer gelin adayı olduğu söylenen Cansel Çördük de oyuncu çıktı. Cansel Çördük, Çılgın dersane filminde rol almış.

DANIELLA GERÇEKTE KİMDİR?

Kısmetse Olur gelin adaylarından Daniella da sahte çıktı. TRT'deki Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde oynayan Daniella, bir Arap klibinde de boy göstermiş.

CEYDA KIRICI GERÇEKTE KİMDİR?

Ceyda Kırıcı da dümenin içinde. Kısmetse Olur gelin adayı damat adaylarından Adnan ile hayli yakınmış. Ceyda ve Adnan'ın tanışıyor olmaları bir yana elele fotoğrafları var. 

MEPTAP TAŞKIRAN GERÇEKTE KİMDİR?

Kısmetse Olur evinde 'kötü kız' rolü kesen Mehtap Taşkıran da gerçekte bir oyuncu ve model. Mankenlik fotoğrafları da bunun kanıtı oldu. O da cast ajansına üye. 

TANKUR DENKER GERÇEKTE KİMDİR?

Tankut Denker, Amerika'dan geldiği iddia ediyor ancak Türkiye'deki programların müdavimi çıktı. Daha önce bir yemek yarışmasına (Şeflerin Düellosu) katılmış ve o yarışmada birinci ilan edilmiş.

ÖNCEKİ HABERLER
Devlet Bahçeli'den Suriye ve PYD eleştirisi
Devlet Bahçeli'den Suriye ve PYD eleştirisi
Rusya şikayet etti BM  Türkiye'yi görüşecek
Rusya şikayet etti BM Türkiye'yi görüşecek
Gazeteci katleden IŞİD'liler işte böyle deşifre edildi!
Gazeteci katleden IŞİD'liler işte böyle deşifre edildi!
Türkiye Fransa arasında flaş YPG görüşmesi
Türkiye Fransa arasında flaş YPG görüşmesi
Kürtler kritik yeri aldı bu haritaya dikkat!
Kürtler kritik yeri aldı bu haritaya dikkat!
YPG'ye atılan mermilere bakın ne mesaj yazdılar!
YPG'ye atılan mermilere bakın ne mesaj yazdılar!
Azez son durum neden önemli 3. Dünya Savaşı çıkarabilir!
Azez son durum neden önemli 3. Dünya Savaşı çıkarabilir!
'Mahsun Kırmızıgül babamı öldürtmek istedi'
'Mahsun Kırmızıgül babamı öldürtmek istedi'
AÖF kayıt yenileme 2016 yeni harç ücreti
AÖF kayıt yenileme 2016 yeni harç ücreti
Altan Tan PKK'yı bombaladı TT listesine girdi!
Altan Tan PKK'yı bombaladı TT listesine girdi!