Kıskanç eş kocasının sevgilisini sokak ortasında soydu saçlarını kesti ve...

Dünyanın her yerinde birbirinden garip ve duyanları şaşkına çeviren olaylar yaşanıyor. Yeni haber kaynağımız sosyal medya ile bizlere kadar geliyor. Onlardan biri de Vietnam'dan.

Kıskanç eş kocasının sevgilisini sokak ortasında soydu saçlarını kesti ve... - Sayfa 1

Dünyanın her yerinde birbirinden garip ve duyanları şaşkına çeviren olaylar yaşanıyor. Yeni haber kaynağımız sosyal medya ile bizlere kadar geliyor. Onlardan biri de Vietnam'dan. Vietnam'da bir kadın ve kardeşleri, eşinin aldattığını düşündüğü kadını sokak ortasında saçlarını kesip çırılçıplak soydular.

115
Kıskanç eş kocasının sevgilisini sokak ortasında soydu saçlarını kesti ve... - Sayfa 2

Kuzey Tayland turuna çıkan bir turistin paylaştığı fotoğraf, öyle bir detay içeriyordu ki... Turist, iki küçük kızla fotoğraf çektirdikten sonra saatinin olmadığını fark etti... Tüm detaylar ise çektirdiği fotoğraflardaydı.

215
Kıskanç eş kocasının sevgilisini sokak ortasında soydu saçlarını kesti ve... - Sayfa 3

Sonrasında fotoğraflara baktığında küçük kızlardan birinin saatinin olduğu elini tutarken, bir taraftan da saatini çıkarttığını farkediyor. Burada pek çok fakir halk olduğunu söyleyen turist, bu küçük kızlara ailelerinin de destek olabiliceğini belirtti.

315
Kıskanç eş kocasının sevgilisini sokak ortasında soydu saçlarını kesti ve... - Sayfa 4

Norveç'te yaşayan 20 yaşındaki Cato Berntsen Larsen'in arkadaşının başına talihsiz bir olay geldi.Eski tip tank sistemli bir tuvaletin içerisine akıllı telefonunu düşüren genç, tuvaletin içine girebilecek incelikte olan Larsen'den yardım istedi. Larsen de arkadaşının isteğini geri çevirmedi ve tuvaletin içine girdi.

415