BIST 1.408
DOLAR 8,05
EURO 9,66
ALTIN 460,25
HABER /  GÜNCEL

Kılıçdaroğlu: Benim ve arkadaşlarımın telefonları dinleniyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Genel başkan olduğumdan beri benim ve parti yöneticilerimin telefonları dinleniyor zaten. Biz düşman değiliz ki bizi dinliyorsun sen. Bu özel bir hastalık aslında" iddiasında bulundu...

Abone ol

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti yöneticilerinin, kendisinin, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'nun telefonlarının dinlendiğini iddia etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Ey Kılıçdaroğlu, senin nefes alışını bile biz takip ediyoruz’ ifadelerini hatırlatan Kılıçdaroğlu, "Genel başkan olduğumdan beri benim ve parti yöneticilerimin telefonları dinleniyor zaten. Biz düşman değiliz ki bizi dinliyorsun sen. Bu özel bir hastalık aslında" dedi.

'GENEL BAŞKAN OLDUĞUMDAN BERİ...' CHP lideri Kılıçdaroğlu, Hürriyet'ten Rifat Başaran'a yaptığı açıklamada, "Bugün telefonda konuşurken bile insanlar bir endişeye kapılıyorsa bu ülkede demokrasi yok demektir. Genel başkan olduğumdan beri benim ve parti yöneticilerimin telefonları dinleniyor zaten." dedi. Kılıçdaroğlu şöyle devam etti:

'EY KILIÇDAROĞLU NEFES ALIŞINI BİLE TAKİP EDİYORUZ...' "Bu dinlemeler bir kişiye bilgi olarak akıyor. Hatta Erdoğan bir ara, benim için ‘Ey Kılıçdaroğlu, senin nefes alışını bile biz takip ediyoruz’ demişti. Türkiye bir istihbarat devleti oldu. İstihbarat örgütlerinin Erdoğan’a çalıştığı bir devlet oldu. Biz düşman değiliz ki bizi dinliyorsun sen. Bu özel bir hastalık aslında. Devleti yönetememe hastalığı ve kendi geleceğinden endişe duyma hastalığı."

'SAADET LİDERİ DE DİNLENİYOR...' "Temel Bey (Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu) açıkladı. Filistin dolayısıyla miting yapacaklardı. Telefonları dinlemişler, yurtdışına hemen haber veriyorlar; ‘Efendim miting yapacak muhalefet’ diye. Oradan (Londra) açıklama yaptı ‘Şu tarihte miting yapıyoruz’ diye. Düşünebiliyor musunuz?"

ÖNCEKİ HABERLER
Prompter ne demek ne işe yarar Türkçesi ne demek oluyor?
Bayram tatili 9 gün olacak mı? Bozdağ açıkladı
Evde bakım parası yatan iller 5 Haziran-illere göre yeni liste
Bekçi alımı ne zaman 2018 başvuru sayfası açıldı
5 bakan aday listesinde yoktu kulislerde konuşuluyor
ABD'de FETÖ'ye karşı ilk isyan! 729 milyon dolar...
Esenler'de özel harekat timleriyle uyuşturucu operasyonu
Bas mührünü Millet ittifakı'na! Süleyman Özışık yazdı
Savurgan babaya anne-oğul dava açtı
Bakan Soylu Adıyamanlılarla sahurda bir araya geldi
Yorumlar 30 yorum