BIST 1.175
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 493,66

Kerimcan Durmaz: Kazandığım paranın hesabını ben de bilmiyorum

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, “Paraya para demiyorum. Bir yerden sonra saymayı bıraktım. Çalışarak yükselmeye sabrım yoktu. Ben tepeden inmeliydim ve indim” dedi.

Sosyal medya fenomeni olarak hayatımıza giren giren ve bir anda şöhret olan Kerimcan Durmaz, Posta gazetesine konuştu. 5 kişilik bir aileyiz. İki ablam var, birbirimize aşığız. - En sevdiğim oyuncağım Barbie bebekti. Onun saçlarını keserdim, styling yapardım. - Babamın balık restoranı vardı. Maddi olarak rahattık. Her zaman cebime harçlığımı koyardı ama o para hayal ettiği hayatı yaşamam için yetersizdi. Baba parası harcarken iki kere düşünüyorsun, kendi paranı düşünmeden harcayabiliyorsun.

Ayda ne kadar kazandığımı ben bile bilmiyorum artık. Bir yerden sonra saymayı bıraktım! - İyi gezmeyi, iyi giyinmeyi seviyorum. Onlara çok para gidiyor ama akıllandım artık ev alıyorum. - Akrep burcuyum. Çok kıskancım. Sevgilimin Instagram'ı olamaz. Olmasına engel olamıyorusam da benim telefonumda da açık olması lazım. - Çok hoşlanırsam aldatmam. Ayrıldığımda da asla dost kalamam hemen düşman olurum. İlişki tamamen biter.

Kim Kardashian'ın şaşaalı hayatını çok seviyorum. Hep öyle bir hayatım olsun istedim. Yatlar, katlar, alışveriş, para... Çok şükür yavaş yavaş hepsini gerçekleştiriyorum.

Besmelesiz sokağa çıkmam. Ayetel Kürsi'siz sahneye çıkmam. Hep boynumdadır. Bu Allah ile benim aramda. Müslümanım elhamdülillah.