GÜNCEL

Kasiyere göğüslerini açtı, hem müşteriler hem çalışanlar şaştı kaldı

İngiltere'deki bir McDonald's restoranına gelen çift kasanın önünde uygunsuz hareketler sergiledi. Kıyafetini sıyırarak kasiyere göğüslerini gösteren genç kadın herkesi şaşkına çevirdi.

İngiltere'nin başkenti Londra'da sarhoş bir çift, McDonald's restoranının içinde şaşkın gözler arasında uygunsuz davranışlarda bulundu. Birbirlerine cinsellik içeren hareketler yapan ikilinin uyuşturucu madde etkisinde olduğu tahmin edildi.

Yaşananlar karşısında serseme dönen personelin önünde tuhaf hareketler sergileyen genç kız, sipariş verirken de göğüslerini açtı. Etraftaki müşteriler de olayı meraklı ve şaşırmış gözlerle izledi.

Londra'nın merkezindeki bir şubede yaşanan olay esnasında etrafta çocuklu ailelerin de olduğu açıklanırken çiftin kasanın yanında cinsel ilişkiye girmeye benzer hareketler sergilemesi büyük tepki çekti. Verdiği siparişi beklerken kasiyere göğüslerini gösteren kadın restoranın güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Görgü tanıkları restoran personelinin olaya müdahale etmediğini ve çifti dışarı atmadığını, ikilinin siparişlerini aldıktan sonra kendilerinin orayı terk ettiğini söyledi. Restoran yetkilileri ise polise haber verdiklerini ancak polis gelene kadar çiftin çoktan gittiğini belirtti.

Sitene Ekle
Yorumlar