BIST 1.127
DOLAR 8,28
EURO 9,72
ALTIN 504,72
DÜNYA

Dehşete düşüren kaza! Az kalsın canından oluyordu

ÇİN'de yaşı 6 ile 15 arasında değişen çocuklar forklift ile oynarken feci bir kaza yaşadı. 15 yaşındaki bir çocuğun kullandığı forklifte binen diğer çocuklar, araç ilerleyince bir anda dengesini kaybetti. Araçtan düşen çocuklardan biri forkliftin altında kaldı.

ÇİN'de yaşı 6 ile 15 arasında değişen çocuklar forklift ile oynarken feci bir kaza yaşadı. 15 yaşındaki bir çocuğun kullandığı forklifte binen diğer çocuklar, araç ilerleyince bir anda dengesini kaybetti. Araçtan düşen çocuklardan biri forkliftin altında kaldı. Sürüşü yapan çocuk da ne olduğunu anlamayarak yere düşen çocuğu sürükledi. Sonrasında yaşanan panik anında çocuk hastaneye kaldırıldı. Çocukların neden forklifle oynadığı bilinmezken çocuğun yaralı olarak hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar