BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
MEDYA

Kardeş Çocukları'ndaki izleyicilerin gözünden kaçmayan o hata

Star TV'nin yeni dizisi Kardeş Çocukları dün yayınlanan 4. bölümüyle reytinglerde yine zirveye otururdu. Yeni bölümdeki çekim hatası ise ekran başındakilerin gözünden kaçmadı. Peki Kardeş Çocukları son bölümde ne oldu?

Star TV'nin yeni dizisi Kardeş Çocukları 4. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Güçlü kadrosu ve farklı konusuyla kısa sürede izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizi yayınladındığı günden beri reytingleri zorluyor. Dün yayınlanan yeni bölümde A/B sosyo ekonomik statüde yüzde 8,48 reyting ve yüzde 19,70 izlenme payı ile en çok izlenen yapım olan dizinin çekim hatası ise gözlerden kaçmadı.

Star TV’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle reytingleri zorlamaya devam etti. Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, ve Afra Saraçoğlu gibi güçlü isimleri bir araya getiren dize dün yayınlanan yeni bölümü ile reytinglerde zirveye oturdu.

Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Kardeş Çocukları'ndaki dün yayınlanan yeni bölümdeki çekim hatası ise izleyicilerin gözünden kaçmadı. Umay ile kavga eden Reşat kalp krizi geçiriyor. Bir anda yere yığılan Reşat'ın imdadına ise aynı evde yaşamadığı kız kardeşi Lebriz yetişiyor. Buraya kadar her şey normal gelebilir size ama Lebriz aynı evde yaşamamasına rağmen kendi evi gibi abisinin evine anahtarla girip hastaneye yetiştirmesi kurgu ve çekim hatası olarak görüldü. İşte o sahne :

Sitene Ekle
Yorumlar