BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Kanser ondan bacağını almıştı Neslihan Tay 3. kez kansere yakalandı!

Neslican Tay 19 yaşında yakalandığı kansere bacağını feda etmişti. 2 kez üstesinden geldiği kansere 3. kez yakalanan Tay, haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Tay'a sevenlerinden yüzlerce destek mesajı yağdı.

Neslican Tay, iki kez yakalandığı ve bacağını feda ettiği kansere üçüncü defa yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Demir kadın olarak da bilinen Tay'a sevenlerinden moral ve destek mesajı yağdı. Neslican Tay, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda hastalığı beklemediğini, çok şaşırdığını ancak bu hastalığa karşı sonuna kadar mücadele edeceğini söyledi ve ekledi:

'KAYBEDECEĞİM SADECE HAYATIM KALDI': Kaybedeceğim sadece hayatım kaldı. Ve ben bana yakışanı yapacağım. Kendime söz verdim sonuna kadar savaşacağım. Hemde savunma cephesinde falan değil taaruzdayım. Bir elimde rujum, diğerinde sac kavurması ve öldürücü gülüşüm. Biz hazırız. Sonuna kadar da savaşacağız ve umarım biz kazanacağız.

Bacağımı almak kadar kolay değil hayatımı almak. Daha dünyayı gezeceğim, kitap çıkartacağım, bir sürü kalbe dokunacağım... Hayatımı sana bırakmayacağım. Fight fight kanser #kanserledans

"SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI: Sosyal medyada çok konuşulan Neslican Tay için kullanıcılar tag açarak genç kadına destek verdi.