BIST 1.524
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 437,81

Kanal D'nin yeni yıldızı Koca Koca Yalanlar reytingleri salladı

Kanal D'nin yeni dizilerinden Koca Koca Yalanlar yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. Hakan Yılmaz ve Evrim Alasya'nın başrolde olduğu dizi reytingelerde zirveye oturdu.

Başrollerini Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer ve Pelin Öztekin'in paylaştığı Kanal D'nin yeni dizisi Koca Koca Yalanlar sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. Kısa sürede hatırı sayılır başarı yakalayan dizi, reytinglerde de zirveye yerleşmiş durumda. Geçtiğimiz Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Koca Koca Yalanlar, tüm kategorilerde zirveye yerleşti. Dizi, Total, AB ve ABC1’de birinci oldu.

Koca Koca Yalanlar, tüm Kişilerde 4,31 reyting 14,46 izlenme payı, AB’de 4,45 reyting 14,35 izlenme payı ve 20+ ABC1 kategorisinde 5,13 reyting 15,92 izlenme payı alarak tüm kategorilerde günün en çok izlenen yapımı oldu.

DİZİNİN KONUSU: Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır.

17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez.