BIST 1.198
DOLAR 7,94
EURO 9,39
ALTIN 485,59

Kafasını mikrodalga fırına soktu içine çimento döktü ve...

İNGİLTERE'de 22 yaşındaki Jimmy 'Jay' Swingler, kafasını mikrodalganın içine soktu ve içini çimento ile doldurdu. Youtuber, ölmek üzereyken arkadaşlarının çağırdığı itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

TGFbro adlı YouTube kanalından paylaşılan videoda 22 yaşındaki Jimmy 'Jay' Swingler, kafasını mikrodalganın içine soktu ve içini çimento ile doldurdu. İngiltere'de yaşanan bu olay izleyenleri ciddi anlamda kızdırdı ve şaşırttı. Youtuber, ölmek üzereyken arkadaşlarının çağırdığı itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Swingler, fırının içine kafasını sokmadan evvel nefes almasına yardımcı olacak bir hava borusu hazırladı. Ama kurudukça sertleşen ve alan kaplayan çimento hava akışını engelledi. Hayatta olduğu için oldukça şanslı...

Arkadaşları 90 dakika uğraştıktan sonra denemekten vazgeçtiler ve acil servisleri aradılar. Genci mikrodalgadan kurtarmak bir saat sürdü. West Midlands İtfaiye Hizmetleri istasyon şefi Simon Woodward durumdan hiç memnun olmadığını açıkça ifade etti.

‘Ekibimiz olayla ilgilenirken, başka olaylara müdahalede bulunamadı. Sürekli insanların sorumsuz davranışları yüzünden meydana gelen bu tarz olaylarla ilgileniyor olsaydık, gerçekten hayat kurtarmamız gereken durumlarla ilgilenemezdik. İnsanlardan başkalarını eğlendirmek için hayatlarını riske atmamalarını istiyorum.’