'Kafanı gözünü kırarım' demişti: Karım köle değil

Nişantaşı'nda eşi Aslıhan Doğan ile görüntülenen Arda Turan soruya sinirlenince bir gazeteciye, "Senin kafanı, gözünü kırarım!" demişti. Gazetecilere sitem eden Arda, "Eşime yöneltilen 'Arda size yasak mı koydu?' tarzı sorular hoş değil. Sonuçta eşim köle değil ki..." dedi.

Yaklaşık iki hafta önce nikah masasına oturan Arda Turan-Aslıhan Doğan çifti, önceki gün Nişantaşı’nda yemekteydi. “Aslı Hanım, eşinizin evinde düzenlenen sade bir törenle evlendiniz. Hayalinizdeki düğün nasıldı?” sorusu üzerine Doğan, elini ağzına götürüp fermuar işareti yaparak konuşmayacağını ima etti. Muhabirin bu kez “Arda Bey konuşma yasağı mı getirdi?” diye sorması üzerine 31 yaşındaki futbolcu öfkelendi.

Arda Turan, soruyu duyunca öfkeyle dönerek muhabire “Edepli ol, ne demek yasak. Senin kafanı gözünü kırarım, karımla konuşuyorsun” diye bağırdı. Çift gerginliğin ardından yoldan çevirdikleri bir taksiye binerek oradan ayrıldı. Turan'a yemekte kardeşi Okan Turan ve onun kız arkadaşı da eşilik etti. Çift restorandan kendi otomobilleriyle çıkış yaptı.

'EŞİM KÖLE DEĞİL': Konuyla ilgili konuşan Arda Turan, gazetecilere sitem etti: "Eşime yöneltilen 'Arda size yasak mı koydu?' tarzı sorular hoş değil. Sonuçta eşim köle değil ki..."