BIST 4.713
DOLAR 18,81
EURO 20,66
ALTIN 1.179,99
GÜNCEL

Kadınların saç saça baş başa kavgası kamerada

Görüntüler Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde kayda geçti. Sokak ortasında iki kadının saç saça baş başa kavgası saniye saniye kaydedildi.

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde sokak ortasında saç saça baş başa kavga eden iki kadın güçlükle ayırdı. İki kadını sokak ortasında saç saça baş başa kavga etti. Kavganın nedeni anlaşılamazken kavga eden kadınları cep telefonu kamerasyıla kaydedildi. Önce sözlü tartışma ile başlayan tartışma kavgaya döndü. Hakaretlerin havada uçuştuğu kavgada kadınlardan biri diğerini yere yatırarak kavgayı sürdürdü. Adeta sinir krizi geçiren iki kadının kavgası, tarafların uzaklaştırılması ile son buldu. O anlar ise saniye saniye kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle