BIST 4.997
DOLAR 19,02
EURO 20,52
ALTIN 1.194,31
GÜNCEL

Hayvanat bahçesinde dehşet anları: Dikkatsiz ziyaretçi kolunu kaplana kaptırdı

Çin'de bulunan hayvanat bahçesinde dikkatsiz ziyaretçi, kaplanın kafesine kolunu sokunca vahşi hayvana yakalanmaktan kurtulamadı.

Çin'de meydana gelen olayda hayvanat bahçesini ziyaret eden bir adam kaplanların bulunduğu kafese olması gerekenden fazla yaklaştı. Elini kafesi içine sokup hayvanın dikkatini çekmeye çalışan adam, kaplanın bir anda yerinden fırlayıp kolunu kapmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

HAREKET ETMEDEN BEKLEDİ

Eli hayvanın ağzından dakikalarca bekleyen ve ne yapacağını bilemeyen adam çevredekilerden yardım istedi. Uzun süre kolu kaplanın dişlerinin arasında kalan ve kopmaması için kolunu oynatmayan adamın yardımına çevredekiler koştu. Kolunu vahşi hayvanın çenesinden güçlükle kurtaran adamın akıbeti ise açıklanmadı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler