BIST 1.153
DOLAR 8,23
EURO 9,70
ALTIN 504,38

Kadınları böyle kandırıp tecavüz ediyorlar! Mide bulandırıyor

Tecavüz bir insanlık suçudur. Bunu ne söylemeye gerek var, ne de örneklendirmeye. Fakat Japonya'da uygulanan ve kadınları kandırıp tecavüz ettikleri bir yöntem mide bulandırıyor. Kadınların cep telefonlarını çalanlar bakın daha sonra ne yapıyor.

Tecavüz bir insanlık suçudur. Bunu ne söylemeye gerek var, ne de örneklendirmeye. Tecavüzün tek suçlusu da, tecavüz zanlısı, bu da kuşku götürmez bir gerçek. Japonya'da kadınların kandırılıp tecavüz ettikleri bu yöntem akıllara durgunluk veriyor. Toplu taşımalarda veya caddelerde, cafelerde, kısacası kalabalık yerlerde, kadınların cep telefonlarını çalıyorlar. Ve korkunç planın çarkları buradan itibaren dönmeye başlıyor. Çünkü amaç cep telefonunu çalmak değil....

Japonya, dünyanın en az hırsızlık yapılan ülkelerinden. Eğer Japonya'da birieri sizin telefonunuzu çalarsa önce büyük bir şaşkınlığa uğrarsınız. Ve telefonunuzu başka bir telefondan aradığınızda, karşı tarafa inanma ihtimaliniz içten içe arttığını hissedersiniz. Ama durum bu değil.

Japonya'da son yıllarda yayılan bu iğrenç yöntemde önce kalabalık mekanlarda kadınlar gözetleniyor. Ve ardından cep telefonu cebinde ve uluorta bir yer olan kadınların telefonları çalınıyor.

Daha sonra telefonun sahibi, telefonunu bulmak için başka bir telefondan kendi telefonunu arıyor. Eğer telefonunuzu başka bir erkeğe ararttırırsanız, karşınızdaki kişi bu telefon bir kadına ait diyor.