BIST 1.210
DOLAR 7,86
EURO 9,31
ALTIN 485,23

Kadın'da sevişme şoku! Bahar kardeşi ve kocasını yatakta görünce...

FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın son bölümü ile 4 Aralık Salı akşamı ekrana geldi. İzleyiciyi etkileyici senaryosu ile ekran başına kilitleyen dizide Bahar bir şok daha yaşayacak.

Kadın dizisi yeni sezonda da reyting başarısı ile FOX TV'nin yüzünü güldüren yapımlarda. Salı akşamları ekrana gelen dizi farklı senaryosun ve başarılı oyunculukları ile rakiplerinden sıyrılmayı her hafta başarıyor.

42. son bölümü ile dün akşam ekrana gelen Kadın dizisi yine izleyiciyi soluksuz bıraktı. Sarp'ın hayatta olduğunu öğrendiği günden beri şok üstüne şok yaşayan ve hayatı alt üst olan Bahar'ı yıkacak bir haber daha geldi. Bahar kardeşi Şirin'in kocası Sarp ile olan sevişme sahnelerini görecek mi?

42. BÖLÜMDE ŞOK GERÇEK ORTAYA ÇIKIYOR: Kadın 42. yeni bölümde Bahar öğrendiği gerçekle hayatının şokunu yaşayacak! Çocukların sürekli babalarını sorması ve bu sorular karşısında Bahar'ın bir çare olması Bahar'ı artık iyice yıpratır ve olaylar giderek içinden çıkılmaz bir hal alır.

Bahar, Sarp’ın telefonunu bilen olup olmadığı öğrenmek için herkese sorar. Kimse Sarp'ın telefonu söylemeyince Yeliz'in konuşmalarından bir şeyler sakladığını anlayan Bahar Yeliz'i sıkıştırınca hayatının şokunu yaşatacak gerçeği öğrenir!