BIST 11.139
DOLAR 33,07
EURO 36,19
ALTIN 2.613,23
GÜNCEL

Kadın sürücü ortalığı böyle birbirine kattı

Aracını park etmeye çalışan kadın sürücü, frene basmak yerine gaza yüklenince önce dükkana dalıyor. Panik yapan kadın, aracını geri vitese takarak tekrar gaza basınca bu kez de arkasında bulunan park halindeki araca çarpıyor.

Aracını park etmeye çalışan kadın sürücü, frene basmak yerine gaza yüklenince önce dükkana dalıyor. Panik yapan kadın, aracını geri vitese takarak tekrar gaza basınca bu kez de arkasında bulunan park halindeki araca çarpıyor. O anlar araç kamerasına böyle kaydediliyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle