Kadın dizisinin oyuncusu Bizim Hikaye'de göründü! Sosyal medya bunu konuşuyor!

Kadın dizisinin oyuncusu Bizim Hikaye'de göründü! Sosyal medya bunu konuşuyor!

Fox TV ekranlarının sevilen iki dizisi Kadın ile Bizim Hikaye bir oyuncu transferi ile gündemde. Kadın dizisinde ekranlarda gördüğümüz önemli karakterlerden biri Bizim Hikaye'nin yeni sezon tanıtımında yer aldı.

Kadın dizisinin oyuncusu Bizim Hikaye'de göründü! Sosyal medya bunu konuşuyor!  - Sayfa 1

Geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ciddi bir başarı yakalayan Bizim Hikaye dizisinin önceki gün yayımlanan tanıtımında bir detay dikkat çekti. Fox TV'nin sevilen dizilerinden biri olan Kadın dizisinden oldukça tanıdığımız bir oyuncu Bizim Hikaye kadrosuna katıldı. Peki Bizim Hikaye'nin yeni sezonunda göreceğimiz bu yeni isim kim ?

Kadın dizisinin oyuncusu Bizim Hikaye'de göründü! Sosyal medya bunu konuşuyor!  - Sayfa 2

Dram dolu hikayesiyle önceki sezona damga vuran Kadın dizisinde hikayenin önemli karakterlerinden biri olan Arif'in eski sevgilisi Berşan rolünde gördüğümüz Sahra Şaş, anlaşılan o ki Kadın’dan ayrılmış.

Kadın dizisinin oyuncusu Bizim Hikaye'de göründü! Sosyal medya bunu konuşuyor!  - Sayfa 3

BİZİM HİKAYE'DE ROLÜ NE ?: Sahra Şaş, Bizim Hikaye’de Hazal Kaya’nın hayat verdiği Filiz karakterinin cezaevindeki arkadaşı rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Kadın dizisinin oyuncusu Bizim Hikaye'de göründü! Sosyal medya bunu konuşuyor!  - Sayfa 4

Ancak Sahra Şaş'ın dizideki geleceği ile ilgili ufak bir muamma var. Şöyle ki Sahra Şaş'ın dizide konuk oyuncu mu yoksa anlatılan hikayenin içinde kalıcı bir karakter olarak mı yer alacağı net değil.