İtiraflar Nur Viral'in başını yaktı! 3 gündür Beyaz TV'de bu yüzden yokmuş

Beyaz TV'deki Hayatta Her şey Var programında ekrana gelen itiraflar izleyiciden tepki toplayınca RTÜK, Nur Viral'in gözünün yaşına bakmadı.

İtiraflar Nur Viral'in başını yaktı! 3 gündür Beyaz TV'de bu yüzden yokmuş - Sayfa 1

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı 'Hayatta Her Şey Var' programına bağlanan ve cinsellik - aldatma gibi çeşitli konularda itiraflarda bulunan kişiler, izleyiciyi canından bezdirdi. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu da çığ gibi büyüyen şikayetler üzerine hemen harekete geçti.

112
İtiraflar Nur Viral'in başını yaktı! 3 gündür Beyaz TV'de bu yüzden yokmuş - Sayfa 2

RTÜK, hafta içi her gün ekrana gelen programı 3 gün durdurma kararı aldı. Sunucu Nur Viral de günlerdir kendisini ekranda görmeyen seyirciler için sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak şunları dile getirdi;

212
İtiraflar Nur Viral'in başını yaktı! 3 gündür Beyaz TV'de bu yüzden yokmuş - Sayfa 3

"Sevgili izleyicilerimiz; Yayınımız, evlilik ve ilişki terapisti Selin Karacehennem'le yaptığımız programda yayın kurallarının ihlali gerekçesiyle Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından 3 gün süreyle durdurulmuştur. 18 Ocak Cuma sabahı canlı yayında görüşebilmek dileğiyle. İlginiz ve desteğiniz için binlerce teşekkür..."

312
İtiraflar Nur Viral'in başını yaktı! 3 gündür Beyaz TV'de bu yüzden yokmuş - Sayfa 4

Beştepe'nin Gelini Nur Viral Kimdir? İstanbul'da dünyaya gelen Nur Viral, yine aynı şehirde tamamladı. 1993 yılında medya sektörüne giren Viral, çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yaptı.

412