BIST 1.439
DOLAR 8,32
EURO 10,09
ALTIN 490,18
GÜNCEL

İstiklal Caddesinde meydan kavgası kamerada

Yılbaşında eğlenmek için İstiklal Caddesine gelen iki grup eğlencenin dozunu kaçırınca birbirine girdi. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada bir kız, karşı taraftan bir erkeğin saçını çekerek uzun süre bırakmazken, polis tarafları ayırmakta güçlük çekti.

2019’a Beyoğlu’nda girmek isteyen vatandaşlar İstiklal Caddesine akın etti. Yılbaşı kutlamaları için İstiklal Caddesine insanların akın etmesiyle zaman zaman olumsuzluklar yaşandı. Yeni yılın ilk dakikalarında eğlencenin dozunu kaçıran iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavga sırasında tekme ve yumruklar havada uçuşurken, caddede yürüyen vatandaşlar sağa sola kaçıştı.

Kavgada bir kız erkeğin saçını çekerek uzun süre bırakmadı
İstiklal Caddesinde çıkan meydan kavgasında iki taraf birbirine tekme ve yumruklarla saldırdı. Kavgaya karışan bir kız ise, karşı tarafta bulunan bir erkeğin saçını çekerek uzun süre bırakmadı. Polis ekiplerin müdahalesiyle erkeğin saçını bırakan kız, daha sonra ise sinirlerine hakim olamayarak bağırmaya başladı.

İstiklal Caddesinde görevli Güven Timleri ve resmi ekipler olaya müdahale ederek kavgaya karışan tarafları ayırmak için uzun süre uğraştı. Tarafların ısrarla birbirine saldırması zaman zaman polise zor anlar yaşatsa da, ekipler tarafları ayırarak farklı noktalara götürdü. Ekipler olayın ardından, kavgaya karışan tarafları polis merkezine götürdü.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Halka 1. bölüm fragmanı
Ali Ağaoğlu, 'Bulunduğumuz coğrafya ateşten bir çember'
Putin'den 'hokey' şovu!
Suriye sınırına askeri sevkiyat sürüyor
Genç pilot, avukat sevgilisini kamera önünde hunharca dövdü
Sahneye çıkıp şarkı söyleyen Canan Karatay şaşırttı
Aydemir Akbaş'ın Beyaz Show anısı O Ses Türkiye'ye damga vurdu!
Gökyüzünde kayda geçen gizemli alev topu korkuttu!
Klozetin içinde korkutan görüntü! İçeri girince fark etti
Enis Arıkan'dan O Ses Türkiye'de Everyway That I Can performansı
Yorumlar