BIST 8.009
DOLAR 28,94
EURO 31,82
ALTIN 1.903,02
GÜNCEL

İstasyonda korkunç ölüm !

Hindistan'da bir tren istasyonunda çekilen görüntülerde, genç bir kadın raylara inerek kendini trenin önüne attı. O anlar saniye saniye kaydedildi.

Hindistan'da genç bir kadının ihtihar ettiği anlar saniye saniye kameraya yansıdı. Treni bekleyen kalabalığın bakışları arasında raylara inen kadın, bir anda kendisini trenin önüne attı. Feci şekilde can veren kadının bunun neden yaptığıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle