İstanbullu Gelin'de ikinci sürpriz isim de belli oldu!

Star Tv'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelinin yeni sezonunda Süreayya ile Faruk'un kızları Yaz'ı ilk kez göreceğiz. Yeni sezonun iki sürpriz isminden biri olan Yaz karakterini canlandıracak isim de belli oldu.

İstanbullu Gelin'de ikinci sürpriz isim de belli oldu! - Sayfa 1

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde sizlere Star Tv'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'e yeni sezonda iki yeni ismin dahil olacağını duyurmuştuk. İstanbullu Gelin'de Özcan Deniz ile Aslı Enver'in canlandırdığı Faruk Süreyya çiftinin bir bebeği oluyordu. Yeni sezona diziye dahil olacak olan 2 kişiden biri Faruk-Süreyya çiftinin kızları 'Yaz' olacak.

18
İstanbullu Gelin'de ikinci sürpriz isim de belli oldu! - Sayfa 2

KIZLARI OLMAK İÇİN SIRAYA GİRDİLER: Dizinin cast ekibi 'Yaz' rolünde oynayacak yeni bir yıldız keşfetmek için şu günlerde arayışlarını sürdürüyordu. Özcan Deniz hiç tanınmamış biri olmasını istiyordu. 'Yaz' için şimdiye kadar 200'ün üzerinde kişi başvurmuştu.

28
İstanbullu Gelin'de ikinci sürpriz isim de belli oldu! - Sayfa 3

Faruk ile Süreyya'nın kızları Yaz'ı kimin canlandıracağı sonunda belli oldu. Eylül ayında yeni sezona başlayacak olan dizide Ahsen Eroğlu'nu Faruk ve Süreyya'nın kızI Yaz rolünde izleyeceğiz. Ahsen Eroğlu daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kızlarım İçin gibi kaliteli yapımlarda rol aldı.

38
İstanbullu Gelin'de ikinci sürpriz isim de belli oldu! - Sayfa 4

Öte yandan dizinin yeni sezonunda bir zaman atlamasından bahsediliyordu. Bu transfer ile birlikte bu iddialar da doğrulanmış oldu.

48