BIST 1.393
DOLAR 8,18
EURO 9,73
ALTIN 458,14
MEDYA

İstanbullu Gelin 85. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 85. yeni bölümüyle 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Binali Yıldırım öğrencilerle iftar açtı
Denizli'de tekstilcinin kaçırıldığı iddiası
Meclis'te HDP'nin önerisi kabul edilmedi Tartışma çıktı
İstanbul Başakşehir'de istinat duvarı çöktü
Kuzgun 14. bölüm 2. fragmanı
Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanı
Diriliş Ertuğrul 148. bölüm 2. fragmanı
Çatıdan dumanların yükseldiğini gören apartman sakinleri kendilerini dışarı attı
Kedilerin kavgası güldürdü
14 Mayıs Türkiye Gündemi yeni
Yorumlar