İstanbullu Gelin 73. bölüm fragmanı yayınlandı Okan İpek'e açılıyor

Aslı Enver ve Özcan Deniz’in oynadığı İstanbullu Gelin’in 73. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin’in 73. bölümde izleyicileri şaşırtacak gelişmeler yaşanıyor.

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in oynadığı İstanbullu Gelin’in 73. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin’in 73. bölümde izleyicileri şaşırtacak gelişmeler yaşanıyor. İpek'le Okan cephesinde bomba gelişmeler yaşanıyor. Fikret’in İpek’i bir türlü ilgisine inandıramadığı Okan nihayet açılıyor. Okan İpek’e sevgisinden söz ediyor. 

İstanbullu Gelin’in 73. bölümde neler olacak: İzleyicilerin merakla beklediği İstanbullu Gelin’in bölüm fragmanı yayınlandı. Gelecek bölümde aldıkları boşanma kararı Fikret ve İpek’i bir hayli üzüyor. Fikret evde ağlarken Süreyya’ya yakalanıyor ve ona içini döküyor. 

Fikret Süreyya'ya biz hiç bir zaman sizin kadar güçlü olmadık. İpek beni hiçbir zaman benim sevdiğim kadar sevmedi derken diğer taraftan İpek’se annesine kocasını ne kadar çok sevdiğinden söz ediyor.

Adem cephesinde ise Dilara’yı çileden çıkaran bir gelişme yaşanıyor. Adem Dilara’nın evde olmadığı bir vakti fırsat bilip Güneş’i eve çocuğu görmeye getiriyor.